AED Brno - provádění staveb
NABÍZENÉ SLUŽBY
REFERENCE
CERTIFIKACE
DOTAZY A OBJEDNÁVKY
KONTAKT

Kliknutím na ikonu se dostanete zpět
na požadovanou stránku:
AED Brno AED Brno - autodoprava AED Brno - správa budov AED Brno - provádění staveb

NABÍZENÉ SLUŽBY

Projektová dokumentace

Na Vaše přání je firma AED s.r.o. schopna zajistit projektovou dokumentaci (novostavby, rekonstrukce, vestavby) a veškerou inženýrskou činnost potřebnou k vydání příslušných stavebních povolení a zajištění kolaudace.


Novostavby rodinných domů

Firma AED s.r.o. zajišťuje stavbu rodinných domů „na klíč“. Pro investora jsme schopni zajistit veškerou dodávku stavebních prací, dodávku řemesel, instalací, profesí a podobně.


Novostavby pasivních domů

Firma AED s.r.o. také zajišťuje stavby pasivních domů od návrhu až po realizaci na klíč. Principem pasivního domu je využívání pasivních tepelných zisků v budově, což jsou vnější zisky (např. sluneční záření procházejícího okny) a zisky vnitřní (např. teplo vyzařované lidmi a spotřebiči). Díky velmi kvalitní izolaci, rekuperaci (řízené výměně vzduchu), a dalším prvkům tyto zisky "neutíkají ven" a po většinu roku postačují k zajištění příjemné teploty v místnostech.


Provádění zateplených fasád

Plánujete-li zateplení fasády u jakéhokoli stavebního objektu, je firma AED s.r.o. schopná pro Vás navrhnout nejoptimálnější zateplení (tloušťka izolace) s porovnáním pořizovacích nákladů na zateplení vs. úspora energie.


Rekonstrukce a opravy

Firma AED s.r.o. je schopna provést na Vašem objektu stavební práce v rozsahu od celkové rekonstrukce po drobné opravy.


Za dodávky prací, které jsou zajišťovány formou subdodávky, přebírá firma AED s.r.o. plnou záruku.